DIDELĖ PAKLAUSA

MINIBOSŲ SOCIALINĖ NAUDA
Pasaulis sparčiai keičiasi!

Naujoviškas valdymas, rinkodara, IT technologijos labai sparčiai pakeitė mūsų pasaulį per paskutiniuosius 20 metų ir šiuolaikinės mokyklos be verslo mokymo nebėra tokios paklausios.

Dabar pasaulį kuria verslininkai ir pasaulinės verslo idėjos sukurtos tokių žmonių kaip Henry Ford, Souchiro Honda, Ray Kroc, Walt Disney, Steve Jobs, Bill Gates, Mark Zuckerberg, Elon Musk, Richard Branson, Muhammad Yunus. Šie žmonės dirba ne tik dėl savanaudiškų tikslų bei turtų, bet taip pat siekia iškelti pasaulį į aukštesnį lygį.


Šios verslo idėjos nėra vienintelis įkvepiantis dalykas, yra ir kitų, visuomenei priimtinų verslumo privalumų.

Verslininkai pasauliui teikia:

• Įmonių kūrimas,
• darbo vietų kūrimas,
• reikalingų prekių ir viešų paslaugų kūrimas
• mokami mokesčiai, o tai reiškia, kad mokamos įmokos ministerijoms, savivaldybėms, mokykloms, universitetams, ligoninėms, policijai, prokurorams, teismams ir kt.

Apskritai, kuo didesnis yra verslo vystymasis ir turtingesnė tautos plėtra.

Ir tai dar ne viskas...

 Verslininkai yra tikrieji lyderiai - tai ryškios ir laisvos asmenybės kurios klauso savęs ir siekia savo svajonių. Šie žmonės išdrįso eiti savo keliu ir vesti kitus. Tai vadinama kūrybiškumu ir visišku savęs realizavimu 100%! Taigi, šis jausmas yra laimė!

Bet kas mūsų šalyje mokina mūsų vaikus būti sėkmingais, pasitikinčiais, lanksčiais, atsakingais žmonėmis?!

Kas vaikus skatina pradėti savo verslą?

Vienintelė švietimo sistema pasaulyje teikianti išsamią verslo ugdymo sistemą vaikams ir paaugliams - tai Tarptautinis švietimo tinklas MINIBOSS VERSLO MOKYKLA!

MINIBOSS PASLAPTYS

Kodėl MINIBOSS VERSLO MOKYKLA tapo tokia populiari visame pasaulyje?

Populiarumo paslaptis slypi penkiuose "ramsčiuose"

Žaidimai
Tai labai įdomus ir smagus mokymosi procesas vaikams! Interaktyvios pamokos ir žaidimai padeda greitai ir lengvai įsiminti metodinę medžiagą. Verslo kelionės, prizai ir uždirbami MINIBOSS pinigai vaikams - geriausia motyvacija.

Efektyvumas
Tai efektyvus mokymas - 99.8% tėvų jau po pirmųjų metų pastebi, jog jų vaikas padarė pažangą!

Sveika aplinka
Duodami interviu, patys mokiniai teigia, jog mokytis MINIBOSS VERSLO MOKYKLOJE yra jų pačių pasirinkimas. Jie sąmoningai nusprendžia dalyvauti mokymuose, jie yra motyvuoti dirbti grupėse su vaikais turinčiais gerus įgūdžius, o tai ir yra svarbiausia augimo priemonė.

Šeimos vertybių išsaugojimas
MINIBOSS stengiasi išlaikyti kuo didesnį vaikų ir tėvų bendravimą, suprasti jų šeimos tradicijas, kurios padėtų jiems sukurti savo šeimos verslą.

Tarptautinė lyderių bendruomenė
MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS Švietimo tinklas jungia verslo mokyklas visame pasaulyje, taip pat ir studentus, mokytojus, prižiūrėtojus, socialiai atsakingus verslininkus turinčius socialiai atsakingus verslus, su tikslu pasiekti savo misiją - išugdyti stiprią, laimingą ir sėkmingą naująją kartą!

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

Ken Robinson. Changing Education Paradigms