KAM

NORAS YRA AKIVAIZDUS


Kiekvienoje šeimoje yra vaikų!

Ir svarbiausia bet kurių tėvų užduotis yra investuoti į savo vaiko ateitį. Ypač šiandien, kai vidurinės mokyklos baigimas nebeužtikrina kokybiško tolimesnio pragyvenimo. Vidurinė mokykla yra svarbi - ji suteikia žinias ir formuoja plačią vaiko nuomonę, tačiau nei vidurinė mokykla, nei universitetas neišmoko vaiko kaip tiksliai panaudoti tas žinias praktikoje, o praktika ir yra pagrindinė šiuolaikinių laikų paklausa.

Netgi šianien mes negalėtume rasti jokio MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS analogo, kuris būtų integruotas verslo pagrindų mokymo sistemos, skirtos edukuoti nuo mažens iki pilnametystės sulaukusius studentus; O ši ugdymo sistema yra būtent tai, ko reikia kiekvienam vaikui!

Šiandien, baigdami mokyklas vaikai dažniausiai taip ir nesužino savo talentų, jie neturi patirties įvairiuose profesinėse srityse ir nenumano kuo jie norėtų būti. Vaikai dažniausiai nebūna konsultuojami karjeros, psichologijos, verslo veiklos klausimais, taigi nežino ką ir kaip daryti, kad taptų sėkmingi. Nežinojimas iššaukia ir spontanišką ir neapgalvotą specialybės/universiteto pasirinkimą, o tai sukuria neatsakingą požiūrį į savo pačio gyvenimą ir polinkį į priklausomybes. Kitaip tariant, neteisingai pasirinkta veikla dažnai virsta į neapykantą sau. Dėl šios priežasties 30-40 metų amžiaus žmonės pradeda kentėti dėl savo neįgyvendintų tikslų, tačiau jau bijo kažką keisti ir vadina save "nelaimėliais". O ar apie tokį gyvenimą svajojame kiekvienas iš mūsų?

Šiandieninė mūsų švietimo sistema pažinti verslo pagrindus mums leidžia tik pradėjus studijuoti universitete; o jame įgyta praktika yra visiškai minimali. Mokinys dažniausiai įgauna žinias, bet ar baigęs universitetą jis tikrai mokės jas pritaikyti praktikoje? Greičiausiai ne, nes 20-ties metų sulaukęs žmogus jau turi suformuotą požiūrį, kurį sunku pakeisti. Taigi, universitete galime įgyti žinias, bet per gyvenimą susiformavusius įgūdžius yra daug sunkiau pakeisti nei juos teisingai įdiegti vaikystėje.

ŠAKNYS

Vaikų verslo švietimo tradicijos buvo pradėtos dar prekybos ir pramonės gamybos pradžioje, 18-19 amžiuje. Buvo priimtina, kad tėvas savo žinias perduotų savo sūnui, taip sukurdamas savo šeimos verslą. Visos paslaptys buvo saugomos ir užrakintos septyniomis spynomis, todėl, dažnai, daug kam, verslo žinios tiesiog nebuvo prieinamos.

Verslo teorija ir praktika yra svarbi vaiko suvokimui apie suaugusiųjų gyvenimą, ankstyvą profesinį orientavimąsi, charakterio formavimąsi ir norą tapti laimingu ir sėkmingu žmogumi.

MINIBOSS VERSO MOKYKLOS sistema kiekvieną studentą nuo mažens ruošia suaugusiųjų gyvenimui, vaikams suteikia galimybę atrasti savo talentus ir išbandyti save įvairiose veiklos srityse prieš pasirenkant pagrindinę savo karjeros nišą.

Priežastis, dėl kurios išsivysčiusios vidurinės/aukštosios mokyklos skirtingose pasaulio šalyse siekia bendradarbiauti su MINIBOSS VERSO MOKYKLA (kaip pasirenkamuosius kursus) yra ta, kad siekiama į mokymosi programas įtraukti praktinius ekonomikos, verslo, psichologijos ir karjeros konsultavimo modulius. Tai vaikams suteiktų unikalią galimybę išlaisvinti savo mintis ir pasinaudoti unikalia autorių teisių 8Q MINIBOSS metodika.

Taigi, reguliarios mokyklos ir MINIBOSS VERSLO MOKYKLA sudaro modernų švietimo konsorciumą.

Šis novatoriškas verslo ugdymo modelis MINIBOSS VERSLO MOKYKLA buvo sukurtas 1997-1999m., o konceptualiose verslo mokyklose pradėjo veikti nuo 2000m. Nuo 2016m. ši sistemajau buvo pasiekiama visoms pasaulio šalims, įsigijant franšizes.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS franšizė suteikia informaciją apie visuotinius standartus tiek verslo tiek akademiniams procesams, rengia mokytojų ir franšizių gavėjų mokymus ir stebi standartų įgyvendinimą.

Visi verslo mokyklos absolventai gauna asmeniškai sunumeruotus Tarptautinius verslo Liudijimus ir Diplomus, kurie yra grindžiami visų reikalingų akademinės sistemos elementų įgyvendinimu.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS visuotiniai verslo mokymo standartai garantuoja aukščiausią kokybės santykį skirtingose pasaulio šalyse.
dešimtis oficialių atstovybių ir verslo mokyklų visame pasaulyje: JK (vyriausioji valdyba), Ukrainoje, Lietuvoje, Bulgarijoje, Rusijoje, Armėnijoje, Kazachstane, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Filipinuose, Tailande, Indonezijoje, Prancūzijoje ir kt.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS tinklas sparčiai auga, atsidaro vis daugiau franšizių biurų. Sukūrę pasaulinį verslo mokyklų tinklą, kontroliuodami švietimo standartus, geriname pasaulį, sukurdami sėkmingų ir laimingų žmonių kartą!

Mes žinome, kad šiandien mūsų VERSLO MOKYKLOS YRA REIKALINGOS KIEKVIENAM VAIKUI, taip pat ir ekonomiškai išsivysčiusioms šalims (Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Vokietija, Prancūzija ir t.t.), taip pat ir sparčiai besivystančioms šalims (Kinija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Turkija, Honkongas , Singapūras, Pietų Korėja, Lenkija ir kt.) Ir šalims, kurios tik pradeda vystymosi ekonomiškai (Ispanija, Graikija, Ukraina, Baltarusija, Rusija, Bulgarija, Gruzija, Čekija ir kt.).

Visoms šalims reikia ekonominės plėtros!
Visoms šalims reikia ekonominių pergalių!
Visoms šalims reikia naujos, stipresnės kartos, kuri galėtų kurti ir vadovauti, naujų Steve Jobs ir Elon Musk!

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

Ken Robinson. Changing Education Paradigms