DIPLOMAI

TARPTAUTINIAI MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS DIPLOMAI (Didžioji Britanija)

Kiekvienais metais verslo mokyklos studentas turi išlaikyti tam tikrame studijų kurse duotus reikalavimus, už kuriuos jam yra suteikiamas tarptautinis sertifikatas.

REIKALAVIMAI SERTIFIKATUI GAUTI:
1. Visi akademiniai elementai, tiek teoriniai tiek praktiniai (žr. kontraktą), privalo būti užpildyti,
2. Sukurti (arba dalyvauti komandoje kuri padės sukurti) Startuolį nuo A iki Z.
3. Išlaikyti metų gale apibendrinamąjį testą
4. Dalyvauti Startup Forume ir Čempionatuose
5. Paruošti kalbą „MANO METINIAI PASIEKIMAI”

Tam, kad gautumėte tarptautinį MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS Diplomą reikia gauti visų 8 kursų sertifikatus.
MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS diplomai turi labai svarbų vaidmenį bei suteikia papildomų balų prie bendro įvertinimo stojant į daugelį Europos, Azijos ir Amerikos universitetų (kiekvieno universiteto vertinimo sistema yra skirtinga, todėl balai skiriami universiteto nuožiūra).

Bet kuris universitetas nori turėti geriausius studentus, kurie gerins universiteto rezultatus. Todėl pagrindiniai pasaulio universitetai, vertina MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS diplomus ir studentų rašinius, kviečia juos į interviu, aiškiai supranta MINIBOSS mokinius, kurie jau yra išklausę pasaulio verslo mokymo kursą, yra pradėję savo veiklą ir dalyvavo pasaulio čempionatuose. Suvokia jų pranašumus, gebėjimą analizuoti rinkas ir kurti naujoves. Todėl nenuostabu, kad geriausi pasaulio universitetai teikia pirmenybę MINIBOSS absolventams ir dažnai suteikia įvairias lengvatas: priėmimą be egzaminų, studijas su stipendija ar nuolaidas už mokslą.
Daugelis MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS absolventų, dalyvavusių ir laimėjusių prizus Pasauliniame Startuolių Čempionate, turėjo galimybę nemokamai įstoti ir studijuoti partneriaujančiuose universitetuose (yra atskiras kiekvienos šalies universitetų sąrašas). 
Taigi, šie absolventai gavo pašalpas universitetui, nemokamus mokymus universitete arba FLEX programą: Alla Kovalenko, Andrey Nikul, Valeria Pasko, Vladislav Azarov, Alexander Ignatenko, Elizaveta Sokolovskaya, Ekaterina Melnik, Nikita Ivanov, Artem Abgaryan, Lisa Tambovtseva, Ali Magdiev, Maxim Azarov, Lyudmila Voskoboenko, Pavel Gordeev, Andrey Gnatenko ir daugelis kitų.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLA domisi ilgalaikiu ir plataus masto bendradarbiavimu su pirmaujančiais pasaulio universitetais, korporacijomis, verslo asociacijomis, prekybos rūmais.

Norėdami užmegzti partnerystę, susisiekite:
office@miniboss-school.com

diploma miniboss example


MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

Ken Robinson. Changing Education Paradigms