APIE MUS

PREKĖS ŽENKLAS #1 PASAULYJE
VERSLO UGDYME SKIRTAME VAIKAMS IR PAAUGLIAMS

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS tarptautinis mokymo tinklas skirtas VAIKAMS IR PAAUGLIAMS yra nauja ateities pasaulio tendencija!

girl and caption "brand #1 in business education"

Mūsų jaunajai kartai suprasti verslo sistemą šiandien yra svarbiau nei bet kada iki šiol, nes tai yra nauja tendencija kurianti labai stiprią verslo kultūrą leidžiančią mums užauginti subrandintą ir išradingą kartą - juk naujajam amžiui reikia naujų idėjų!

MINIBOSS VERSLO MOKYKLA - tai 21-ojo amžiaus tarptautinis mokymo tinklas, kuriame naudojamas efektyvaus verslo modelis, nauji edukaciniai metodai, prekių ženklai, autorinės teisės bei vaikams ir paaugliams skirta verslo teorija ir praktika.
© MINIBOSS VERSLO MOKYKLA Intelektinė nuosavybė. Visos teisės yra saugomos.

PASAULINIS TINKLASJUNGIANTIS VERSLO MOKYKLAS
MINIBOSS VERSLO MOKYKLA yra tarptautinis mokymo tinklas jungiantis visame pasaulyje esančias verslo mokyklas ir jų studentus, mokytojus, verslininkus, direktorius, kurie kuria socialiai atsakingą bendruomenę su didele misija - ženkliai pakeisti pasaulį ugdant naują sėkmingą ir laimingą žmonių kartą!

PASAULINĖ PARAMA IR KITŲ VERSLO ASOCIACIJŲ MENTORYSTĖ
MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS Išskirtinę programą ir interaktyvius verslo mokymus vaikams ir paaugliams įsteigė Europos Verslo Plėtros Biuro Mokslo ir Tyrimų Centro mokslininkai ir verslininkai, Europos verslo plėtros asociacijos iniciatyva dirbanti dėl Europos Sąjungos pagrindinių mažo ir vidutinio verslo vystymosi plėtros principų - Enterprise Europe Network (EEN), www.een.ec.europa.eu

Mūsų inovacinį mokymo tinklą remia prekybos ir pramonės rūmai, asociacijos, verslo sąjungos, progresyvūs miestų merai, valdytojai ir prezidentai!

FRANŠIZĖS
Pasaulinis MINIBOSS VERSLO MOKYKOS tinklas plėtojamas remiantis franšizių technologijomis.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS FRANŠIZĖ - tai teisė naudoti paruoštą užtikrintą verslo modelį, naujas edukacines technologijas, programas ir mokomąsias knygas, prekių ženklus, autorines teises, mokyti vaikus ir paauglius verslo teorijos ir praktikos.

Pirkti MINIBOSS VERSLO FRANŠIZĘ dėl...

DIDELĖ PAKLAUSA VERSLO ŠVIETIMUI
Vaikų verslo švietimo tradicija buvo pradėta dar prekybos ir pramonės gamybos pradžioje, 18-19 amžiuje. Kaip taisyklė, tėvas savo žinias perduodavo savo sūnui taip kurdamas savo šeimos verslą. Visos paslaptys buvo saugomos ir užrakintos septyniomis spynomis, todėl, dažnai, daug kam, verslo žinios tiesiog nebuvo prieinamos.

Netgi šianien mes negalėtume rasti jokio MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS analogo, kuris būtų integruotas verslo pagrindų mokymo sistemos, skirtos edukuoti nuo mažens iki pilnametystės sulaukusius studentus!

POREIKIS YRA AKIVAIZDUS
Kiekvienoje šeimoje yra vaikų!
Ir svarbiausia bet kurių tėvų užduotis yra investuoti į savo vaiko ateitį. Ypač šiandien, kai vidurinės mokyklos baigimas nebeužtikrina kokybiško tolimesnio pragyvenimo. Vidurinė mokykla yra svarbi - ji suteikia žinias ir formuoja plačią vaiko nuomonę, tačiau nei vidurinė mokykla, nei universitetas neišmoko vaiko kaip tiksliai panaudoti tas žinias praktikoje, o praktika ir yra pagrindinė šiuolaikinių laikų paklausa.

Šiandien, baigdami mokyklas vaikai dažniausiai taip ir nesužino savo talentų, jie neturi patirties įvairiuose profesinėse srityse ir nežino kuo jie nori būti. Vaikai dažniausiai niekada nebūna konsultuojami karjeros, psichologijos, verslo veiklos klausimais, taigi jie nežino ką ir kaip daryti, kad pasiektų sėkmę. Nežinojimas iššaukia ir spontanišką ir neapgalvotą specialybės/universiteto pasirinkimą, o tai sukuria neatsakingą požiūrį į savo pačio gyvenimą ir polinkį į priklausomybes. Kitaip tariant, neteisingai pasirinkta veikla dažnai virsta į neapykantą sau. Dėl šios priežasties 30-40 metų amžiaus žmonės pradeda kentėti dėl savo neįgyvendintų tikslų, tačiau jau bijo kažką keisti ir vadina save "nelaimėliais". O ar apie tokį gyvenimą svajojame kiekvienas iš mūsų?

Šiuolaikiniame pasaulyje yra įprasta mokytis verslo ir ekonomikos pagrindų tik pasiekus universitetinį lygmenį be jokio praktinio šališkumo, tačiau šios verslo žinios turėtų būti perduodamos vaikui nuo pat mažens ir praktikuojamos jam augant, o ne žmogui sulaukusiam 20-ies metų.

Atkreipkite dėmesį, kad norint tapti teniso čempionu vaikas nuo pat mažens (6 metų amžiaus) treniruojasi kelis kartus per dieną, paaukoja daug laiko, energijos ir pinigų, kad pasiektų savo tikslą. Tai taip pat svarbu ir versle: mokytis nuo pat ankstyvos vaikystės, ugdyti įprotį būti stipriu, išradingu, atsakingumu ir sėkmingu žmogumi!
Taigi, įprastinė mokymo sistema nebegali suteikti pilnavertiškumo!
Jau nebeužteks būti tik intelektualiu!

Šiandien mums reikia žinoti daugiau, tam, kad taptume laimingi ir sėkmingi!

PROGRESO RODIKLIS

Jeigu jūsų šalyje jau yra MINIBOSS VERSLO MOKYKLA, netrukus šalies ekonomika pradės augti ir vystytis. Ši šalis taps lyderiaujančia šalimi!

MŪSŲ MISIJA - šalyse sukurti naują, kokybišką verslų elitą.

ŠVIETIMO KONSORCIUMAS
Pirmaujantys universitetai ir bendrojo lavinimo mokyklos siekia su mumis bendradarbiauti, kadangi mes esame šiuolaikinio švietimo lyderiai ir ruošiame pasaulio verslo elitą!

Verslo teorija ir praktika yra svarbi vaiko suvokimui apie suaugusiųjų gyvenimą, ankstyvą profesinį orientavimąsi, charakterio formavimą. Dėl šios priežasties, MINIBOSS VERSO MOKYKLOS sistema kiekvieną studentą nuo mažens ruošia suaugusiųjų gyvenimui, vaikams suteikia galimybę atrasti savo talentus ir išbandyti save įvairiose veiklos srityse prieš pasirenkant pagrindinę savo karjeros nišą.

Priežastis, dėl kurios išsivysčiusios vidurinės/aukštosios mokyklos skirtingose pasaulio šalyse siekia bendradarbiauti su MINIBOSS VERSO MOKYKLA (kaip pasirenkamuosius kursus) yra ta, kad siekiama į mokymosi programas įtraukti praktinius ekonomikos, verslo, psichologijos ir karjeros konsultavimo modulius.

Taigi, reguliarios mokyklos ir MINIBOSS VERSLO MOKYKLA sudaro modernų švietimo konsorciumą.

17 METŲ PATIRTIRIS
Inovatyvus MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS modelis gyvuoja jau 17 metų, tačiau franšizės buvo pradėtos pardavinėti tik nuo 2015m. Mes sukūrėme šias inovacijas 2000m ir įkūrėme jas mūsų pačių mokymosi vietose skirtingose pasaulio šalyse. Nuo 2015m mes pradėjome leisti įsigyti mūsų verslo mokyklas ir taip skaičiuoti sėkmingai veikiančias įmones visame pasaulyje parduodami franšizę!
Dabar, šios mokymosi paslaptys yra prieinamos ir jums!

Jeigu jūs norite turėti šią verslo mokymosi sistemą ir savo mieste, nusipirkite MINIBOSS franšizę kuri yra įvertinta kaip pasaulinis prekės ženklas ir pasaulinio švietimo standartas!

two girls and captiion "types of the franchise"


Šiuo metu mes turime daug oficialių atstovybių ir verslo mokyklų Didžiojoje Britanijoje (pagrindė valdyba), Lenkija, Ukraina, Gruzija, Rusija, Armėnija, Bulgarija, Moldova, Lietuva, Austrija, Nyderlandai, Filipinai. Taigi, šiandien MINIBOSS VERSLO MOKYKLA yra aktyviai besivystanti, kadangi vis daugiau filialų atidaroma skirtingose pasaulio šalyse. Mes siekiame išplėsti MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS prekės ženklą tarptautiniu mąstu naudojant franšizes, standartizuotą mokymą ir mokytojų sertifikacijas.

XXI a. TENDENCIJOS
Mes žinome, kad šiandien mūsų verslo mokyklos yra reikalingos visiems, taip pat ir ekonomiškai išsivysčiusioms šalims (Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Vokietija, Prancūzija ir t.t.), taip pat ir sparčiai besivystančioms šalims (Kinija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Turkija, Honkongas , Singapūras, Pietų Korėja, Lenkija ir kt.) Ir šalims, kurios tik pradeda vystymosi ekonomiškai (Ispanija, Graikija, Ukraina, Baltarusija, Rusija, Bulgarija, Gruzija, Čekija ir kt.).

Visoms šalims reikia ekonominės plėtros!
Visoms šalims reikia ekonominių pergalių!
Visoms šalims reikia naujos, stipresnės kartos, kuri galėtų kurti ir vadovauti, naujų Steve Jobs ir Elon Musk!
Visa tai atlieka didžiulę misiją padedančią mūsų visuomenės vystymuisi!

SOCIALINĖ MINIBOSS NAUDA
Pasaulis sparčiai keičiasi!
Naujoviškas valdymas, rinkodara, IT technologijos labai sparčiai pakeitė mūsų pasaulį per paskutiniuosius 20 metų ir šiuolaikinės mokyklos be verslo mokymo nebegali būti naudingos.
Dabar pasaulį kuria verslininkai ir pasaulinės verslo idėjos sukurtos tokių žmonių kaip Henry Ford, Souchiro Honda, Ray Kroc, Walt Disney, Steve Jobs, Bill Gates, Mark Zuckerberg, Elon Musk, Richard Branson, Muhammad Yunus. Šie žmonės dirba ne tik dėl savanaudiškų tikslų bei turtų, bet taip pat siekia iškelti pasaulį į aukštesnį lygį.
Šios verslo idėjos nėra vienintelis įkvepiantis dalykas, yra ir kitų, visuomenei priimtinų verslo privalumų..

Verslininkai pasauliui teikia:
• Įmonių kūrimas,
• darbo vietų kūrimas,
• reikalingų prekių ir viešų paslaugų kūrimas
• mokami mokesčiai, o tai reiškia, kad mokamos įmokos ministerijoms, savivaldybėms, mokykloms, universitetams, ligoninėms, policijai, prokurorams, teismams ir kt.
Apskritai, kuo didesnis yra verslo vystymasis ir turtingesnė tautos plėtra.
Ir tai dar ne viskas...

Verslininkai yra tikrieji lyderiai - tai ryškios ir laisvos asmenybės kurios klauso savęs ir siekia savo svajonių. Šie žmonės išdrįso eiti savo keliu ir vesti kitus. Tai vadinama kūrybiškumu ir visišku savęs realizavimu! Taigi, šis jausmas yra laimė!
Bet kas mūsų šalyje mokina mūsų vaikus būti sėkmingu, pasitikinčiu, lanksčiu, atsakingu žmogumi?!

Kas vaikus skatina pradėti savo verslą?

Vienintelė švietimo sistema pasaulyje teikianti išsamią verslo ugdymo sistemą vaikams ir paaugliams - tai Tarptautinis švietimo tinklas MINIBOSS VERSLO MOKYKLA!

MINIBOSS VERSLO MOKYKLA - PASAULINIS ŽENKLAS Nr. 1 VERSLO ŠVIETIMO SISTEMOJE SKIRTOJE VAIKAMS IR PAAUGLIAMS.

© MINIBOSS VERSLO MOKYKLA Intelektinė nuosavybė. Visos teisės yra saugomos.

MINIBOSS PASLAPTYS
Kodėl MINIBOSS VERSLO MOKYKLA tapo tokia populiari visame pasaulyje?

Populiarumo paslaptis slypi penkiuose "ramsčiuose"

• Tai labai įdomus ir smagus mokymosi procesas vaikams! Interaktyvios pamokos ir žaidimai padeda greitai ir lengvai įsiminti metodinę medžiagą. Verslo kelionės, prizai ir uždirbami MINIBOSS pinigai vaikams - geriausia motyvacija.
• Tai efektyvus mokymas - 99.8% tėvų jau po pirmųjų metų pastebi, jog jų vaikas padarė pažangą!
• Sveika aplinka - duodami interviu, patys mokiniai teigia, jog mokytis MINIBOSS VERSLO MOKYKLOJE yra jų pačių pasirinkimas. Jie sąmoningai nusprendžia dalyvauti mokymuose, jie yra motyvuoti dirbti grupėse su vaikais turinčiais gerus įgūdžius, o tai ir yra svarbiausia augimo priemonė.
• Šeimos vertybių išsaugojimas - mes stengiamės išlaikyti kuo didesnį vaikų ir tėvų bendravimą, suprasti jų šeimos tradicijas, kurios padėtų jiems sukurti savo šeimos verslą.
• Tarptautinė lyderių bendruomenė - MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS Švietimo tinklas jungia verslo mokyklas visame pasaulyje, taip pat ir studentus, mokytojus, prižiūrėtojus, socialiai atsakingus verslininkus turinčius socialiai atsakingus verslus, su tikslu pasiekti savo misiją - išugdyti stiprią, laimingą ir sėkmingą naująją kartą!
KODĖL VAIKAS TURĖTŲ PRADĖTI MOKYTIS NUO 6 METŲ?
MOKSLINĖ STATISTIKA

Iki 2% gyventojų turi įgimtų verslumo įgūdžių.

97% gyventojų gali šiuos įgūdžius įgyti.

Asmenininės savybės ir elgesio/charakterio pagrindai susiformuoja 6-9m. vaikui.

Būtent šie faktai rodo, kodėl taip svarbu yra pradėti mokytis MINIBOSS VERSLO MOKYKLOJE nuo pat mažens, bei įgyti įgūdžius leidžiančius įsitvirtinti vieningoje visuomenėje ir teisingoje aplinkoje.

PASIEKIMAI IR LAIMĖJIMAI

Per pastaruosius 15 metų mes išmokėme daugiau nei 4000 vaikų, dauguma jų tapo verslininkais ir vadovais.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS metodų efektyvumą patvirtina daugybė vaikų pergalių nacionaliniame ir pasauliniame verslininkystės čempionate:

• 2005 m. - Absoliutus pasaulio čempionas (pasaulio čempionatas San, Francisco, JAV);
• 2006-2015 metų - 1, 2 ar 3 vietos Pasaulio čempionatuose Šanchajuje / Kinijoje, Odesoje / Ukrainoje, Brazilijoje / Brazilijoje, Buffalo / JAV, San Franciske / JAV, Seule / Pietų Korėja.

Aukšti rezultatai buvo pasiekti naudojant išsamias švietimo inovacijas, sukurtas MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS Mokslinių tyrimo skyriuje.MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

Ken Robinson. Changing Education Paradigms